Collection: Leighton Kelly - Every Other Thing

Leighton Kelly "Every Other Thing' Exhibition at The Chambers Project art gallery in Grass Valley, California.
262 products
  • Truth Serum
    Regular price
    $560.00
    Sale price
    $560.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Unchanging Nature
    Regular price
    $420.00
    Sale price
    $420.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Unpredictability Drops
    Regular price
    $560.00
    Sale price
    $560.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Venus in Feathers
    Regular price
    $280.00
    Sale price
    $280.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Vincent and Agapé
    Regular price
    $1,540.00
    Sale price
    $1,540.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wafer Water
    Regular price
    $560.00
    Sale price
    $560.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wake Up
    Regular price
    $420.00
    Sale price
    $420.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wasted Words of Wisdom
    Regular price
    $840.00
    Sale price
    $840.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • What We Weave
    Regular price
    $1,050.00
    Sale price
    $1,050.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • What’s on Her Mind
    Regular price
    $140.00
    Sale price
    $140.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wilde Assertions
    Regular price
    $1,400.00
    Sale price
    $1,400.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wooden It Be Knife
    Regular price
    $700.00
    Sale price
    $700.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • St. Meme Man of the Infinite Layers of Irony
    Regular price
    $2,100.00
    Sale price
    $2,100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Summer Shack
    Regular price
    $5,600.00
    Sale price
    $5,600.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sweet Dreams 2
    Regular price
    $420.00
    Sale price
    $420.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Take it Down a Notch
    Regular price
    $1,050.00
    Sale price
    $1,050.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • The Award for Most Obscure Reference Ever
    Regular price
    $420.00
    Sale price
    $420.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • The Eyes Have It
    Regular price
    $630.00
    Sale price
    $630.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • The Great Protectate
    Regular price
    $630.00
    Sale price
    $630.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • The Necessity of Being Prepeared
    Regular price
    $280.00
    Sale price
    $280.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • This is Not a Magrat/Magritte
    Regular price
    $2,450.00
    Sale price
    $2,450.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • The 5th Horseman Did Not RSVP
    Regular price
    $2,800.00
    Sale price
    $2,800.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tortured Metaphors
    Regular price
    $490.00
    Sale price
    $490.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Trash Day is Every Day
    Regular price
    $1,750.00
    Sale price
    $1,750.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Turns On, Needs Work
    Regular price
    $2,100.00
    Sale price
    $2,100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Universal Ignorance
    Regular price
    $980.00
    Sale price
    $980.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Unfuck Yourself 3
    Regular price
    $2,100.00
    Sale price
    $2,100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • I'm So Wet
    Regular price
    $3,500.00
    Sale price
    $3,500.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Vintage Memory Eraser
    Regular price
    $560.00
    Sale price
    $560.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wandering in the Dessert
    Regular price
    $2,310.00
    Sale price
    $2,310.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • WEED
    Regular price
    $1,400.00
    Sale price
    $1,400.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • What is it?
    Regular price
    $1,050.00
    Sale price
    $1,050.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out